piotrwyszomirski.pl

kampania google ads 2022

kampania google ads 2022

22.04.2022, 14:22

Najbardziej profesjonalna agencja pozycjonująca w Polsce!

Skoro to czytasz, to znaczy, że szukasz agencji, która będzie potrafiła skutecznie wypozycjonować Twoją stronę internetową.

Trafiłeś idealnie!


Potrzebujesz skutecznej kampanii Google Ads? Napisz do mnie -> kampania adwords https://cheersgroup.pl/


Jesteśmy najlepszą tego typu firmą w Polsce. Pozycjonujemy strony internetowe, a także specjalizujemy się w działaniach z zakresu szeroko pojętego marketingu internetowego. Jesteśmy agencją, która udowadnia, że pozycjonowanie stron internetowych to usługa, którą wciąż da się skutecznie zrealizować.

Nie od dziś wiemy, że Google jest największą wyszukiwarką internetową na świecie. Sprawdzono, że wyłącznie w ciągu jednego miesiąca posługuje się nią aż 20 dwadzieścia milionów internautów! Co więcej, stanowią oni 93% pełnej liczby osób korzystających z internetu na świecie. Brzmi imponująco, prawda?

Natomiast w Polsce na krajowym rynku mają aż 97% udziałów w liczbie wyszukiwań. Nie ma się co łudzić - chcesz zaistnieć w sieci? Musisz zajmować pierwsze pozycje, a my jesteśmy tu po to, aby Ci to umożliwić.

Najwyższy poziom usług oraz obsługi klienta

Pierwsze kroki w SEO zaczęliśmy stawiać ponad 10 lat temu. Nad wieloma SEOwcami mamy przewagę, która wiąże się właśnie bezpośrednio z doświadczeniem.

Ponad dekada pracy, obserwacji i dążenia do profesjonalizmu.

W zakres naszych działań wchodzi pozycjonowanie stron oraz sklepów internetowych, tworzenie stron internetowych, kampanie Google AdWords, prowadzenie firmowych kont w mediach społecznościowych jak Twitter, Facebook i Instagram, a także marketing szeptany.

Podejmujemy się każdego zlecenia - nawet najtrudniejszego. Długoletnia analiza rynku internetowego w Polsce oraz na świecie, pozwoliła nam opracować własnych strategii prowadzenia zabiegów związanych z marketingiem internetowym.

Zatrudniamy kardę doświadczonych ekspertów w dziedzinach copywritingu, pozycjonowania, programowania oraz tworzenia stron www, obsługi social media i organizowania kampanii Google AdWords.

Nasze umiejętności stoją na naprawdę wysokim poziomie.

Niech Twoja strona stanie się doskonałą wizytówką firmy!

Chcesz reklamować się poprzez media społecznościowe?

Nasi eksperci zrobią to za Ciebie! Zajmą się każdym profilem, nawet ten najbardziej zaniedbany lub utworzą i poprowadzą dla Ciebie zupełnie nowy.

Zaufaj nam, doskonale wiemy, co robimy. Jeśli się z nami skontaktujesz i opiszesz sytuację swojej witryny, opracujemy unikalną strategię, dzięki której będziemy w stanie trafić do top10 wyszukiwarki Google.

Masz wirus na stronie, który uniemożliwia dalsze pozycjonowanie?

Zdejmujemy wirusy i naprawiamy nawet najbardziej skomplikowane błędy na witrynach. Twoja firmowa strona znowu może stać się wartościową i atrakcyjną wizytówką skutecznie przyciągającą klientów.

Wypozycjonujemy Cię na najpotężniejszych!

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron zarówno na rynkach lokalnych, na rynku ogólnopolskim, jak i za granicą.

Nasi obecni Klienci to przedsiębiorstwa działające w Polsce, ale też w takich krajach Europy, jak Niemcy, Włochy czy Wielka Brytania.

Niezależnie od tego jaka jest specjalizacja Twojej firmy i jaki zasięg obejmują Twoje działania, pozycjonowanie to najlepsze, na co możesz się zdecydować by odnieść sukces.

Nie ma sensu się okłamywać - wyłącznie top10 pozwala Ci pozostać zauważonym przez potencjalnych klientów.

I wcale nie tak łatwo je osiągnąć - dlatego profesjonalna agencja SEO to podstawa byś mógł skutecznie walczyć o najwyższe podium.

Pierwsza strona Google to nie bajka - możesz tam być!

Jaki jest sens w zakładaniu strony internetowej przedsiębiorstwa, jeśli jeśli nie będzie ona inwestycją przynoszącą zyski? Jest to wyłącznie stratą czasu i pieniędzy.

Jako profesjonaliści jesteśmy w pełni świadomi, iż wiele osób prowadzących firmy zrezygnowało z korzystania z usług pozycjonowania, ponieważ zawiodło się na poprzednich agencjach, a nawet pogorszyły obecną sytuację.

Wyobrażamy sobie jak łatwo może to doprowadzić do rezygnacji i dlatego my działamy tak, aby świadczone przez nas usługi, reprezentowały najwyższy poziom.

Skontaktuj się z nami, mamy najlepszą ofertę w Polsce!

Jeżeli zdecydujesz się z nami skontaktować i przedstawisz nam w jaki sposób prezentuje się obecna sytuacja Twojej witryny, będziemy zdolni dokonać wyceny SEO, jakie dla Ciebie wykonamy.

Na początku nawiązanej współpracy dokonamy analizy dotychczasowych pozycji w Google oraz jej stan.

Dzięki korzystaniu z zaawansowanych narzędzi, które umożliwiają analizę witryn oraz ich poszczególnych elementów, będziemy zdolni dojść do bardzo pomocnych wniosków, które pozwolą na właściwie zoptymalizować oraz przygotować Twoją stronę do skutecznego pozycjonowania.

Co zrobimy abyś był w topach, czyli czego potrzebujesz by SEO było naprawdę skuteczne

Większość osób mających firmowe strony internetowe, że wszystko jest w porządku, ale często są nieświadomi błędów wiążących się z ich witrynami. Profesjonalna agencja SEO będą w stanie podjąć specjalne kroki, dzięki którym, że wartość witryny wzrosną.

Stworzymy listę kluczowych dla Twojej branży fraz.

Zaplecze naszej agencji liczy obecnie około tysiąca domen. Posiadają one dużą wartość, zatem możesz się podziewać bardzo silnego link buildingu.

Na realne wyniki w przypadku naszej firmy, potrzebne są niespełna 3-4 miesiące.

To optymalny czas, jaki daje możliwość stworzenia silnego zaplecza i w związku z tym osiągnięcia wzrostu pozycji w SERPach.

Na początku zrobimy audyt stanowiący zbiór zaleceń dotyczących tego, co musimy zrobić, aby programy Google, czyli tak zwane roboty mogły zacząć odczytywać ją jako witrynę wartościową.

Wpłynie to na fakt, że nasze pozycjonowanie stanie się maksymalnie skutecznie.

Optymalizacja to konieczność. Tylko witryny, które spełniają wymogi wyszukiwarki, są w stanie znaleźć się w topach na pierwszej stronie.

Pomoc ze strony profesjonalnych SEOwców pozwoli na optymalizację kodu HTML witryny. Umożliwi przygotowanie treści na Twoją stronę i odpowiednią ich optymalizację (właściwe nagłówki oraz natężenie słów kluczowych etc.), a także optymalizację kodu HTML, zdobycie linków z innych, silnych witryn (zakup linków, artykuły na blogach, katalogi firm sponsorowanych, współpraca z silnymi portali, a także szeptanki). Witryna zostanie dostosowana do urządzeń mobilnych, a jej działanie usprawnione pod względem technicznym (brak błędów oraz szybkie bezproblemowe ładowanie). Strona zostanie też podzielona na poszczególne podstrony, dzięki czemu zachowa właściwą strukturę.

Czasami ma miejsce sytuacja, kiedy Klient sam pozycjonuje swoją witrynę. Nawet jeśli daje to korzystne rezultaty w postaci wysokich pozycji, należy pamiętać fakt, że Google przeprowadza aktualizacje swoich algorytmów. Niektóre z update'ów są łagodniejsze, z kolei inne są już ostrzejsze w skutkach i mogą zaskutkować spadkami witryn o wiele pozycji.

Lepiej mieć "pod ręką" fachowców.

Elementów, jakie bierze się pod uwagę w przypadku sprawdzania wartości witryn jest aż 200.

Da się podzielić je na dwie główne grupy. Są to czynniki związane z treścią znajdującą się na witrynie oraz czynniki odpowiadające za popularność strony w sieci.

Jeżeli wszystkie wymogi Google zostanie spełnione, masz zapewniony szczyt wyszukiwarki.

Wiedz jednak, że jest to praktycznie niemożliwe do osiągnięcia bez wkładu ze strony profesjonalistów. Nasi zaufani Klienci dzięki powierzeniu nam swoich witryn znacznie zwiększyli swoje obroty.

Dla większości miesięczny obrót podniósł się nawet o siedemdziesiąt procent. Możesz do nich dołączyć.

Poprawimy każdy błąd na Twojej witrynie, zaprowadzimy porządek po zabiegach wcześniejszej agencji. Zrobimy wszystko, żeby znowu była atrakcyjna dla Twoich klientów.

Bądź gotów, że po kilku miesiącach współpracy z nami, kiedy, gdy trafisz na pierwszą stronę wyszukiwarki, możesz, iż odbierać kilkanaście a nawet kilkadziesiąt telefonów.

Jeżeli więc masz wrażenie, że Twoja firma obecnie nie spełnia swojego zadania w takim stopniu, w jakim tego oczekiwałeś, zdobycie pozycji w top10 wyszukiwarki może być najlepszym wyjściem. Wypróbuj nas, a z pewnością się nie zawiedziesz.

Dodatkowo pamiętaj...

By pozostać w topach koniecznością jest kontynuowanie działań już po osiągnięciu szczytów wyszukiwarki.

Wielu przedsiębiorców uważa, że raz osiągnięta pozycja, zostaje na zawsze. Nie istnieje też uniwersalny sposób na zdobycie wysokich pozycji.

Zmiany w wynikach wyszukiwańdzieją się praktycznie bez przerwy. Google wciąż zaprowadza aktualizacje w algorytmach, z kolei konkurencja również stosuje różne triki w celu osiągnięcia jak najwyższych pozycji.

Nikt nie posiada dokładnej wiedzy na temat algorytmu Google i tego, jak funkcjonuje.

SEO to nieustające testy i obserwacje. Dlatego też, jeśli zamierzasz trafić na do top10 i na niej pozostać, musisz wiedzieć, iż pozycjonowanie to proces, który wymaga ciągłej kontynuacji.

My z kolei chcemy współpracować z Tobą jak najdłużej. Jeżeli chcesz stać się jednym z naszych Klientów - zapraszamy do kontaktu.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij